| anonim_4396 a întrebat:

Nam ce face idei? Dar fara in frig afara ca ma ustura gatul nu stiu ce sa fac mam plicti de pc...nu-s ca aia care stau toata ziua si seara...Idei?

3 răspunsuri:
| AliceAne a răspuns:

Joaca-te pe site asta: www.remi-online.ro/? trimisDe=de_lissa
are: remi (etalat si pe tabla), canasta, table, biliard, poker si 3-5-8.
eu joc mult pe site asta e tare, joci cu persoane din Romania sau din orice tara;)
daca vrei sa si cumine, numele contului meu este de_lissa

| Natiiiiiii a răspuns:

Joaca monopoly, remi, table, sah, carti sau citeste, asculta muzica, uitate la tv, gateste etc.

| Jodelle a răspuns:

Hmmm, uite-te la un film, asculta muzica, citeste o carte, invata pentru maine, gateste ceva, fa-ti un jurnal si scrieti toate memoriile (funny, pe care ti le aduci aminte), eu asta am de gand sa fac laughing