| alinutza99 a întrebat:

Ma plicti rau de tot crying! dati-mi niste idei, ce sa fac sa nu ma mai plicti? nu pot iesi afara ca ploua sad! si fara misto! dau funda :*

7 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Ai putea sa te uiti la un filmlove struck.Curat in sifonier, sa stai p mess
Sau sa faci baie sa iti aranjezi unghiilethinking, eu asa fac de obicei:p

| MajorAsshole a răspuns:

Pai daca esti la categoria asta, sex.

| annkaa a răspuns:

POti sa te joci ceva pe net, sa vb pe mess cu prietenii sa te uiti la tv, sa asculti muzica sa chemi o prietena la tine ...sa vb sa va mai distati sunt multe chestii bafta:*

| Rares2594 a răspuns:

Depinde de cati ani ai,te poti masturbawinking,uitate la film, du-te in oras, cucereste un baiat...etchee hee

| tigersss a răspuns:

Asculta muzicaa cheama niste pri la tine si da o super party

| PinkStyle a răspuns:

Am eu o idee : Sa te duci dracu cu tot cu intrebarea ta proasta pusa la aceasta categoriebatting eyelashes.Ce zicibatting eyelashes? Mie imi suna binetongue

| Andu_6930 a răspuns:

Www.cupacupelo.ro
www.miniclip.com
nu o sa te mai plictisesti niciodata!