| TooCloseToTheEdge a întrebat:

Narghileaua e periculoasa? Adica eu cred ca e doar abur cu gust de diferite chestii; gen menta, pepene, etc. Unii zic ca ar fi droguri sau tutun sau alte prostii.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narghileaua are tutun, dar mult mai putin decat o tigara obisnuita, nu prea dauneaza foarte mult. Poti fuma narghilea linistit.Nu exista narghilea cu droguri.

| iza97 a răspuns:

Nu e niciun drog, nu devii dependent de la asa ceva, iar tutunul nu este in narghilea...deci tragi tu concluziasmug