| Alișa00000000000 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca narghileaua contine si altceva in afara de tutun big grin...

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Narghileaua este cea mai buna alternativa a fumatului, pentru ca fumul patruns prin apa este aproape in totalitate lipsita de substantele malefice pan ajunge la plamani. Tutunul de narghilea nu contine gudron si continutul de nicotina este de asemenea minuscula. Cancerul de plamani cauzat de narghilea este deosebit de rar."

2 răspunsuri:
| Dalidah a răspuns:

Narghileaua nu are tutun. Este un magiun de fructe, cu diverse arome. Mai contine apa pe care o pui in rezervor.happy Si carbuni.winking

| DuckShooter a răspuns:

Tutunul folosit astăzi la narghilea este o combinație de tutun și un amestec făcut din miere și fructe uscate. Fumul este filtrat prin apă rece pentru a-i oferi consistență.