| nice67 a întrebat:

Neata! Pana cand raman afisate rezultatele de la bac din prima sesiune? Dar cea de-a doua? (Please tell me you if know.happy ) Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Asta depinde de fiecare scoala.rezultatele din prima sesiune pot sa ramana afisate pana cand incepe cea de a 2 a sesiune, atunci cred ca vor fi inlocuite cu informatii despre sesiunea a 2 a iar in final cu rezultatele sesiun ii a 2 a care pot sa ramana afisate pana la inceputul anului scolar 2013-2014.nu cred ca vor ramane mai mult afisate deoarece cei care au vrut sa le vada le-au vazut deja. oricum poti sa le vezi online cand vrei pentru ca la scoala oricum nu vor sta mult timp happy

| nice67 explică (pentru GaBrIeLa1994):

Dar de pe net nu se mai sterg nu? Vreau sa spun odata publicate raman acolo? straight face

| GaBrIeLa1994 a răspuns (pentru nice67):

Da pentru cel putin 3, 4 ani

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Online raman si 3-4 ani :)
http://static.bacalaureat.edu.ro/2009/
poate chiar mai mult :D

| nice67 explică:

Vroiam din anul acesta(bac 2013 ) sa stiu. straight face