| leona_3807 a întrebat:

Bunabig grin...Cine imi spune va rog frumos si mie niste expresii de pus oamenii la punct sa le inchid gura Dau Funda pentru cele mai multe raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Sweet00gum a răspuns:

Nu-mi pun mintea cu prostii pentru ca au mereu mintea odihnita

3 răspunsuri:
| georgianaionescu a răspuns:

Mereu am sa-ti zambesc parsiv, e un gest instinctiv.Sa nu crezi ca sunt pentru tine, sunt mereu doar pentru mine!

In Ziua De Azi. Omu'este CeL mai PeRveRs.winking In Ziua De Azi Km FaKi o SmeKeRieoh go on. AjunGi cu FraTzii Tai La DuSmaNie sad. Nu Mor CaII cand VoR CaInii, Niki KainII cand vor StaPaNy :X

funditabig grin?

| ireall a răspuns:

Poti sa-i spui asa: ''Stii expresia: nu te certa niciodata cu un prost pentru ca te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta. Ei bine eu nu am experienta ta''. Ce zici merge? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu o expresie. Daca vrei sa zbori ca un fluture nu te zbate ca un cocos. O sa taca si no sa stie ce sa zica