| Stefaniiaaaa a întrebat:

Niste idei pentru decorarea clasei? Sau ce articole sa pun prin clasa! MUltumesc/Funda cele mai bune.

3 răspunsuri:
| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Pai...sa scrii in spatele clasei pe o hartie colorata sau glasata Clasa *** si ce litera e clasa ta. pune o hartie la usa care sa scrie Bun venit in clasa ***! iei un elastic sau cv mai rezistent si faci din hartie glasata floricele cu diferite cu lori care le poti pune in jurul talblei si lipesti cu scoci. daca ai o tabla de aceea ca si sevaletu tragi sau scrii pe o foie Clasa a**a (litera)este cea mai tare! hm am mai multe idei dar acum n-am inspiratie.Bye Bye sper ca ti-a fost de ajutor

| Ivan_Elena_1978 a răspuns:

Daca sunteti in inv precolar sau prima puteti folosi stickere educative, gen alfabet, trenulete cu numere din categoria http://www.stickero.ro/.......html..cei de liceu au decorat cu mesajul In this class...http://www.stickero.ro/sticker-decorativ-mesaj-in-this-house-p-265.html si multe alte idei de stickere decorative(puteti crea propiul desen etc)