| ReviRocsy a întrebat:

Niste vedete tinere si frumoase?

Răspuns Câştigător
| MissDevilish666 a răspuns:

Selena Gomez, Demi Lovato, Lana Del Rey, Taylor Swift, Vanessa Hudgens, Lucy Hale, Ashley Benson, Ashley Tisdale, Avril Lavigne, Emma Watson, Nina Dobrev, Antonia, Alexandra Stan...

8 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Emma Watson, Demi Lovato,Deby Rian,Antonia,Andra, Inna, Rihanna, Lora, Delia

| deniidenisa156 a răspuns:

Demi Lovato!

| Deyutzzu25 a răspuns:

Ariana Grande, Selena Gomez, Clara Lago, Inna, Andra Maruta, Shakira

| Deyutzzu25 a răspuns:

Ariana Grande, Demi Lovato, Inna, Antonia, Shakira,

| Cristinelllllllllll a răspuns:

Inna, Antonia, Ami, Alexandra Stan, Delia, Lora, Raluka, Indila, Lana del Rey, Shakira, Rihanna, Andreea Balan, etc. Funda? big grin

| danyeltare a răspuns:

Ina,andra maruta,alexandra stan,xonia,lora,loredana chivu,loredana groza,delia,shackira,rihanna, indila, jennifar loppez, madona, mandinga

| PedoBarbie a răspuns (pentru danyeltare):

Madona nu e tânără.

| danyeltare a răspuns (pentru PedoBarbie):

Dar e frumoasa