| alexaioana18 a întrebat:

Nokia este o companie din Norvegia, Finlanda, Suedia sau Islanda?
Raspuns urgent! Raspunsul corect, primeste FUNDA+VOT! celelalte raspunsuri prmesc doar VOT!

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Eu cred ca e finlanda findca am gasit pe net un quiz despre Nokia cu aceeasi intrebare si am raspuns finlanda

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Este din Finlanda, dar de unde stii ca nu te mintim? De unde stii ca nu zicem la nimereala? Nu stii sa cauti pe google? Ia scrie "Nokia" pe google si vezi ca la primul link gasesti, va e lene sa cautati pe google inainte?

| FoarteLetargic a răspuns:

Din Finlanda. Funda?happy

| armand3004 a răspuns:

Finlanda.

| Feeryman a răspuns:

Finlanda

| madalinapwp a răspuns:

Norvegia