| Barajag a întrebat:

Nu credeti ca intrebarile se cam repeta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu multe...doar 80%

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am observat si eu asta. Oare dc?straight face

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unele da, numai ca sunt puse de alti useri.

mlm
| mlm a răspuns:

Se cam repeta, dar sint de la alti useri care sint mai noi, asa ca nu avem ce face, rasundem si noi tuturor celor care pun intrebari.

| hândel a răspuns:

@ eu_o_mare_enigma, ai dreptate!hee hee

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da...mai ales intrebarile cu miley cyrus d'oh...ma dispera straight face

| Ben. a răspuns:

Aici ar trebui sa intervina si moderatorii. sa nu lase sa treaca chiar tot.

| Ben. a răspuns:

gresesti dagger. nu e un moderator.sunt ca Fundatiile, mai multi, dar sunt ascunsi-n univers de teama Catarului.

| JackieSue a răspuns:

Evident

| JackieSue a răspuns:

Evident

| JackieSue a răspuns:

am ajuns la disperare! chiar e asa greu sa te uiti cu 2 intb mai jos sa vezi ca e aceeasi intrebare pusa de alt user? macar daca ar avea rost, dar incep sa cred ca se nasc prea multi oameni fara sperante...ca nu-si mai gasesc ocupatii si pun intrebari in doru` lelii.miley cyrus si hannah montana...hannah montana? hai pe bune ...cine puii mei isi pune numele sa rimeze? si am mai vazut intb cu pe care preferi miley sau hannah? ma oamenilor... e aceeasi persoana numai ca are o peruca...sau demi lovato si selena...care va place? sau cati ani ai? la ce te ajuta? o sa ma intalnesti vreodata? poate din intamplare... dar o sa ma intrebi atunci cine sunt, anii mei...etc...intrebari fara rost frate! sau imi place ca toti intreaba am 109 ani si 900 de kg si 1.67 h...cat ar trebui sa am? hai frate...pe bune...de unde sa stim noi cat ar trebui sa ai tu? ca nu suntem atotstiutori... exista google fratilor ...fiecare om e doferit in felul lui...psihic si fizic.Ati vazut voi vreodata un corp care sa semene exact la fel cu altul? nu deci atunci cum sa stiu eu cat ar trebui sa ai tu.

punct.

| JackieSue a răspuns:

4 benzona:la cati utilizatori sunt ar trebui sa stea numai sa verifice fiecare raspuns...iti dai seama (poate) ca nu vine un raspuns pe minut la o intb, intr-un minut vin 100 de raspunsuri

| micky a răspuns:

Probabil big grin

| stefytm a răspuns:

Cu tine pe aici sigur nubig grin

| Simon_7286 a răspuns:

Si ce daca? Nimeni nu te obliga sa raspunzi la o intrebare daca nu vrei. Uite nu e prima intrebare referitoare la vodfone, care se pune. eu am pus-o sa- accentuez apoi niste nemultumiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, cu siguranta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se repet ele, dar sub alt format și de către alte persoane.
De aceea suntem noi aici, să fim utili chiar dacă au mai fost acele întrebări.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu multe...doar 80%