| fugi5555 a întrebat:

Credeți ca se repeta anul școlar?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este mult prea devreme pentru a face asemenea pronosticuri, dar cu siguranta se va face scoala la vara, recuperand ce s-a pierdut in iarna-primavara asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A mai fost pusă întrebarea de 10 ori aici în ultimele zile. În 15 mai vom ști mai exact. Eu cred că nu se repetă.

| fugi5555 explică (pentru sadrian46):

Draga nu stau sa verific tot TPU

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu cred.

| brokxy a răspuns:

Nu cred ca se va repeta a zis Iohannis ca nici nu intra in discutie asa a zis si ministrul invatamantului

Răspuns utilizator avertizat
| Robertandrei4858 a răspuns:

Eu nu cred ca se va repeta, mai de graba se recupereaza la vara. ar fi o mare pierdere financara pentru statul roman sa achite alocatiile pentru aceiasi copii inca juma de an in plus, pentru a scadea cheltuielile cu siguranta nu se va repeta