| laryssa93 a întrebat:

Nu e nimeni din Belgia pe aici?

eu stau in Charleroi. as vrea sa cunosc mai multi romani dar fara fite daca se poate.

Răspuns Câştigător
| bogdand a răspuns:

Eu zic sa stai linistitahappy
Eu am fost plecat in mai multe tari si de fiecare data concluzia la care am ajuns a fost sa ma feresc de romani.
Inca ne lipsesc unlele lucruri din punct de vedere al educatie.
Ai grija ca daca e sa te tradeze cineva sunt sanse mari ca acela sa fie roman

2 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Ii dau drepatate lui bogdand, eu am doar o prietena care a fost mereu alaturi de mine, nici macar familia nu m-a ajutat cat a facut-o ea.in rest multi sunt pe interes. Eu locuiesc in Spania.

| r8driver a răspuns:

Eu sunt in Olandawinking aproape de tine.