| SpiritLibeR a întrebat:

AJUTOR...de doua zile cand vreau sa scriu ceva pe tastatura tot imi scrie gen. apas pe t si scrie t5 sau pe g si scrie g123 cum o pot repara sau s-a stricat tastatura(app nu pot sa fac combinati de taste FN+F12 ca nu imi merge tastatura)acum folosesc una externa.nu am lovit tastatura nu am varsat nimic pe ea,drivere updatate la zi, nu am virusi in comp(virusi am avut au murit acumalaughing

4 răspunsuri:
| CartoonN a răspuns:

De ce nu-ti cumperi o alta tastatura? Sa stai s-o desfaci e migala mare.

| StefanR0 a răspuns:

Poti sa incerci s-o desfaci pentru ca nu e greu de desfacut o tastatura.La astea noi trebuie sa cauti toate suruburile dar la cele vechi au decat cateva.Nu conteaza daca versi sau nu, se mai strange praful indiferent cat de mult ai folosi-o.

| SpiritLibeR explică (pentru StefanR0):

Buna asta man am un Acer aspire 5749 si e cam sigilat(da o sa incerc)

| CartoonN a răspuns (pentru SpiritLibeR):

Cand o sa vezi cate "butonase" din cauciuc sau plastic(nu mai stiu exact) sunt, o sa-ti pui mainile in cap laughing