| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall.am o problema cu tastatura,acum scriu de pe una virtuala,pentru ca cea normala face figuri,eu apas s si ea imi da o, apas w si imi da ",".ce are?

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

Are ca...s-a stricat. daca e scumpa si ai garantie la ea, du-o la garantie, daca nu, iti recomand repararea prin inlocuirehappy adica sa iti iei alta noua. eu mi-am luat la 65 de lei un set de tastatura+mouse wireless (fara fir)de la watson si e fff buna