| Ejkoli a întrebat:

Nu imi merge sonorul la calculator. Acolo pe desktop la sonor nu este pe mute si este la maxim. Nu am boxe dar inainte se auzea. De un an incoace m-am ferit sa il duc la IT pentru chestia cu sonorul si am incercat tot feluri de actiuni din registry cautate pe google dar niciuna nu a functionat. As da funda si vot cu placere daca m-ar ajuta cineva si mi-ar putea rezolva problema. Multumesc dar as vrea sa raspundeti repede (daca se poate). Multumesc!

5 răspunsuri:
| Deea4ever a răspuns:

Mai trebuie sa existe un Cd al calculatorului pe care daca il introduci in calc. iti da acolo install audio ( nu stiu ce) eu asa am facut de fiecare data happy Spre ca te-am ajutat big grin

| andreiask a răspuns:

Incearca sa reistalezi driverele de sunet.

| Cosma0499 a răspuns:

I-ai instalat audiobig grin?

| Kiddu95 a răspuns:

Pai ai incercat sa reinstalezi placa de sunet?

| NeedYourLove_5668 a răspuns:

Poate ai stres din greseala RealTek Audio Driver... si eu l-am stres din greseala odata si nu mai aveam sonor,insa apoi mi l-am instalat la loc.
Se poate download`a de pe net si merge f bine, daca nu asta e problema, eu zic sa vorbesti cu cineva care se pricepe:*
Bafta:*