| Bleed a întrebat:

Nu mai este mult si incepe scoala, din nou.
Voi cum v-ati petrecut aceasta vacanta?

Răspuns Câştigător
| Smiiiley a răspuns:

Daa..sa stii! Si ce repede a trecut vacanta asta! Am facut vreo 5-6 variante de examen la mate pentru ca se apropie examenele.In rest, am iesit in oras, mi-am innoit garderoba..am stat la comp, si cam atat.A fost cam plictisitoare vacanta mea.A ta cum a fost?

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai am iesit pe afara, desi cu vremea asta ploioasa nu prea am reusit zilnic.Am stat la PC, m-am relaxat...am mai citit cate ceva.Cam atat.Tu?

| Bleed explică (pentru Siracuzia):

Cam asa a fost si vacanta mea.

| daηă a răspuns:

Asta a fost cea mai plictisitoare si rea vacanta straight face
A plouat mult, iar cand era vreme buna si vroiam sa mai ies afara, toate prietenele mele erau plecate, ba nu aveau timp...
Si am mai si avut teme multe, pe care nici acum nu le-am terminat si din cauza lor ma paste un 4 straight face
Nu-mi vine sa cred ca zic asta, dar imi e dor de scoala...Ma intreb cum va fi vacanta de vara I don't want to see