| maryelena a întrebat:

Nu-mi merge internetul! Va scriu de la o prietena... cand vreau sa intru pe internet explorer imi da eroare, si nu mai intra. De la ce face asa?

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

De la virusi! instaleaza-ti un antvirus si vei putea intra din nou!

5 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Dai un telefon la cei la care ai abonament sa vezi ce are. Poate e ceva temporar sau permanent.

| Ad3 a răspuns:

Schimba windowsu

| LauRaa_3855 a răspuns:

Ai conectat internetul( daca esti pe rds)?
Sau suna la cei care se ocupa cu asa ceva.

| whatever a răspuns:

Si mie imi mai cade internetul cateodata ...mai asteapta sa vezi daca revine si daca nu pai poti apela la retea sa vina cineva sa-ti rezolve proplema.Succes

| maryelena explică:

Mersi mult dany_angel, imi expirase licenta de la kaspersky antivirus si in ultima vreme nu imi mergea internetul, si cand intram pe mess la fel se tot bloca, dar nu m-am gandit ca trebuie sa instalez un antivirus, eu credeam ca mi s-a stricat mie PC-ul, acum merge ca inainte.