| SadBoyForever a întrebat:

crying Nu pot baga comentarii pe youtube, mi-am facut cont, si dupa ce scriu comentariul la videoclip, imi spune "Error, can't post" si nu inteleg de ce.
Dau FUNDA celui care ma ajuta cu aceasta problema.

4 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, si am tot dat reload dar nu a mers. Apoi am asteptat cateva ore si totul a revenit la normal.

| SadBoyForever explică:

As dori sa adaug cateva detalii:

Apar sus in dreapta cu numele care mi-am creat contul, insa dupa incerc iar sa scriu commentarii la videoclipuri, imi spune la fel. crying ''Error, can't post crying De ce oare?

| SadBoyForever explică:

Nu imi poate spune chiar nimeni care poate fi problema?

| Alexutza0802 a răspuns:

Incearca sa dai back la pagina apoi intra din nou, cred ca iti va apareahappy