| SadBoyForever a întrebat:

Desi mi-am facut cont pe youtube nu pot posta comentarii, imi spune, "Error, can't post". Cum pot face sa vad care e problema?
P. S.: Am inteles de la multi ca dupa ce si-au facut contul le-a fost trimis un cod de activare, dar mie nu mi-a fost trimis nici un cod sad.
Deci, cum pot sa postez comentarii la videoclipuri?
Nu am nici o problema in a-mi accesa contul, dar cand vreau sa postez un comentariu la un videoclip nu pot! De ce?

1 răspuns:
| aditzuca a răspuns:

Contul este nou? daca da asteapta daca nu mai incearca odata sa ceri codul sau verifica pe la sectiunea Spam\Bulk.