| unbaiat_5498 a întrebat:

De ce nu pot baga comentarii pe youtube la videoclipuri?

Apar sus in dreapta ca sunt logat cu numele pe care l-am ales, dau sub videoclip pe spatiul acela alb unde pot baga comentarii, scriu comentariul, dar cand dau "Post" imi zice "error, try again".

Care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Trebuie sa iti verifici inbox-ul la google mail si dai click pe link-ul de confirmare

1 răspuns:
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Poate a fost o problema interna si nu a mers sau poate ai o problema cu contul. Mi s-a intamplat si mie, dar am putut sa postez mai tarziu. Funda