| DarkShina5566 a întrebat:

Nu pot intra pe contul meu de facebook? ce se intampla? bag parola si imi apare ceva scris in engleza.nu pot intra deloc in contul meu de cateva zile.ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

batting eyelashes pai asa am patit si eu si mi-a spus ca trebuie sa bag un cod ce mil trimit ei ori pe telefon ori ma sunabatting eyelashes si le-am dat numarul meu si am primit un mesaj cu codul...sau poate mai bine imi lasi un mesaj cu ce scrie acolobatting eyelashes si iti spun:* fundita?

| cristiancristir a răspuns:

Nu are nimic daca nu poti intra. O pitzi in minus pe facebook nu afecteaza lumea. laughing

| DarkShina5566 explică:

Melc apare:Understanding Friend Requests on Facebook.O fi din cauza ca am trimis prea multe cereri de prietenie?

| crissmay a răspuns:

Nu stiu ce ar putea avea,dar poate a intrat cineva in contul tau si sta sau la sters, cand intra cineva dintr-un alt loc, pe tine nu te mai lasa sa intri numai daca iese cel care a intrat.

| melc a răspuns:

Si ce chestie supercodata apare in engleza?