| anonim_4396 a întrebat:

HeyTPU! Astazi am incercat sa schimb parola pe facebook pentru ca cineva tot intra si nu sunt eu sad Si am scris parola curenta, cea pe care o vreau si imi spune ca parola nu este buna si este imposibil etc ...mai nou nici nu mai pot sa intru in setarile contului crying ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| Crysty1996 a răspuns:

Cel ce tia intrta pe cont tia schimbat si parola fiinda astfel sa nu o poti schimba eu zic mai bine sa ii spui omlului acela sa tio dea inapoi iar daca nu vrea mintel ca il pui pe unu sa ii sparga parolele la toate conturile mintel cumva sau daca nici asa nu vrea fa-ti alt cont ca eu am 5 conturi de facebook asa ca BAFTA!