| Floryn9 a întrebat:

Nu pot sa distribui amintirile mele pe Facebook. Mai ales acelea cu: "Te-ai împrietenit pe Facebook cu o persoană." Din ce cauza?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe a ia nu o poți distribui.Acolo scrie sa ii scrii un mesaj persoanei. Restul amintirilor nu se pot distribui pe telefon dacă ai Facebook Lite, doar pe calculator. Nu stiu daca merg pe Facebookul obișnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot distribui amintiri ca m-am imprietenit cu x acum 100 de ani. Am incercat din Facebook normal ( din browser pentru mobil ) si nu merge. Din aplicatie nu merge. Imagini sau videoclipuri pot distribui.

| Floryn9 explică (pentru anonim_4396):

Pai am vazut la altii ca pot distribui, si nu stiu cum...curioasa treaba.