| Chhrisu a întrebat:

Nu pot sa sterg un folder! E SA(san andreas)si nu pot sa il sterg deloc si imi ocupa mult spatiu in local disk C? cum sa il sterg dau funda!

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Porneste calculatorul in safe mode si sterge-l

3 răspunsuri:
| b3Rb3cU a răspuns:

Trebuie dezinstalat : start>control panel>add or remove programs>il cuti in lista aia si il dezinstalezi
big grinfunda?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
acel folder este folosit de alt program
poti incerca dand f8 pentru a intra in safe mod si sa il stergi de acolo dar fi atent la ceea ce faci (nu il poti sterge pentru ca e folosit de alt program ca aplex dc sau asemanator )