| Sami_5916 a întrebat:

Salut, am o problema cu local Disk D nu pot sa modific sterg instalez sau copiez absolut nimic cu tot ca am aproape 40 Gb spatiu liber si imi apare Destination Folder Access Denied. am facut niste poze ca sa ma intelegeti mai bine.

aici sunt pozele :

http://img340.imageshack.us/g/82817913.jpg/

multumesc

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta D\explorare\instrumente\optiuni folder\vizualizare\bifeaza se afiseaza folderele si fisierele ascunse, revii in D si cauti orice tip de fisier tip.inf (autorun.inf) si-l stergi...asa procedezi si in C.Ai sters un virus sau il mai ai si ti-a lasat asta

| CyPy_3118 a răspuns:

Ti la parolat singur.Credema ca sunt expin IT si instaleaza-ti windows si formateaza D. Sperca ti-am fost de ajutor. Bafta!

| Sami_5916 explică:

Deci trebuie sa pun CD-UL windows si sa il formatez?

| Sami_5916 explică:

Frate nu pot sa sterg nimic. si oricum am windows vista si nu merge cum zici tu

| eduardeduard a răspuns:

Ma si eu am aceias problema ma poate ajuta cineva va rog dau si eu funda