| GulDan a întrebat:

Nu s-au incheiat mediile ma mai pot muta saptamana urmatoare nu? ca normal mai merge ca practic e cu o saptamana in urma nu? Mersi!

2 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Eu am toate mediile încheiate, unii colegi nu. Am auzit că o să recuperăm sâmbăta, habar n-am dacă-i adevărat. Depinde de fiecare școală în parte.
Ce pot să zic, e trist că nu te-a anunțat și pe tine nimeni happy
De ce nu te-ai putea muta oricând? De ce contează mediile?

| GulDan explică (pentru Biiskrem):

Nu ca eu credeam ca merge sa te muti doar in vacanta..credeam ca, cand incep cursuriile nu mai am cum..in fine da am vb cu diriga acu 2 zile si a zis ca luni sa vb happy si vad.