| DeadlyKittenArrows a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare. Sunt in clasa a XII-a tehnologie, si la normal cursurile le terminam saptamana aceasta pentru ca dupa acea avem 2 saptamani de practica. Din cate am inteles, mediile s-au incheiat astazi. Daca s-au incheiat mediile, mai suntem obligati sa venim la scoala maine si Vineri? Se mai pot pune absente? Va multumesc.

1 răspuns:
| Shaddox a răspuns:

Teoretic e obligatoriu insa nimeni nu se duce niciodata la practica. Discuta cu colegii, intreaba-i daca se duc.