| CreepyCrow a întrebat:

Nu stiti daca exista un program in care, sa tai o parte dintr-un videoclip, iar apoi sa apropii, intr-un anumit punct, loc? ca de exemplu, intr-un film cu niste flori, cand ajunge la o lalea, sa tai acea parte in care arata laleaua si apoi sa apropii vederea, ca si cum ar fi un videoclip in care vezi numai laleaua, de aproape?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllyLizuk a răspuns:

Incearca Windows Movie Maker... are destul de multe efecte si e destul de simplu de folosit. Pe youtube poti sa gasesti si tutoriale pe youtube, de ex asta:http://www.youtube.com/watch?v=j9C-D30_P8Q.Succes!