| zKoma a întrebat:

Salut, am nevoie de un program cu care sa adaugi vocea ta peste un videoclip
Adica de exemplu iau un videoclip dintr-un film si sa scot vocea aleia si sa o pun pe a mea peste, stiti vreun program?
Dau funda

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Asta ar insemna sa unesti cele 2 : Vocea respectivei cu videoclipul tau. iti recomand sa iei videoclipul ei si sa il convertezi cu YT, ramane sunetul, apoi gasesti CAMTASIA, e un program de editat.pui videoclipul tau in program asta de editat si dai totul la mut (adica la tine nu se mai aude nimic) si peste el pui vocea respectivei..Sunt multe tutoriale pe internet, sper ca te-am ajutat. Mult noroc happy