| soph999 a întrebat:

Hi! stiti vreun program sau ceva, cu care sa pot salva o parte dintr-un film sau videoclip?
de exemplu filmul (sau ce e) are 1 ora si ceva si eu vreau sa salvez o parte din el(unde canta o melodie, de exemplu). cum fac? de ce program am nevoie? am auzit ca exista ceva dar nu stiu sigur...
plz helphappy
bye si thanks!kiss

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Sunt unele playere care au optiunea capture.
De exemplu km player:
play film sau ce ai tu, dai la portiunea cu melodia, click dreapta, capture, video:capture, file name(alegi locul unde vrei sa salvezi bucata dorita), start(si apesi stop atunci cand se termina bucata dorita)

1 răspuns:
| cosmin_3603 a răspuns:

Desigurbig grin Virtual dub[cel mai bun] sau easy video spliterwinking