| Asyul95 a întrebat:

Nu stiti de ce se sperie animalele (pisicile)de aspirator, uscator de par?
Tot timpul cand dau cu aspiratorul si il ridic spre ia. da cu laba speriata. da laba cu unghiile ei...ca si cum ar vrea sa-l zgarie?[f]

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru ca face zgomot ia vezi daca procedeaza la fel fara sa ii dai drumul la aspirator, daca e tot aceeasi reactie atunci inseamna ca aspiratorul e dusman cu pisica.

5 răspunsuri:
| pinguluk a răspuns:

Ii e frica de aste pentru ca nu stie ce sunt. Ea crede ca ii va face rau. Si incearca sa se apere

| RockOut4ever a răspuns:

Si cainele meu face la fel doar ca nu vrea sa atace ( de obicei face asta la oamenii care cede ca dau in mine sau in el maraie si musca ) doar se duce la locul lui cu coada si capul in jos.Iar daca se apropie aspiratorul de locul lui se urca nin pat si sta in colt. Ciudat, nu?

| ruxi a răspuns:

Din cauza zgomotuluihappy sunt forte sensibile, au un auz mai sensibil decat al nostruhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Datorita zgomotului foarte ridicat, pisicile il considera de temut, de aceea pisicuta ta este speriata.Ii este frica si incearca sa se aprere, draguta :*

funda?

| V99 a răspuns:

Se sperie din cauza zgomotului, si se simte atacat cand il ridici in sus! cand dai cu aspiratorul tine pisica in alta camera...