| claudia_6785 a întrebat:

Nu stiti de unde pot descarca seromt2? Ca am incercat sa intru pe pagina lor si se incarca o vreme si dupa aia imi zice ca nu merge pagina. Dau funda daca merge! big grinbig grinbig grin

13 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=RE34N13M
aici
si nu merge ca are probleme dar
cand va merge
o sa iti apara tiai facut cont?
uite un cont:D
WarriorGirls
si passu 431Loved

| danyelD a răspuns (pentru SentimenteColorate):

Cum ma inregistrez pe serometin2? sau dati-mi un cont.va rroogg

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde imi fac cont pe seromt2? happy
eu nu gasesc sad crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ma inregistrez?

| chirvasa a răspuns:

Men sti daca mai merge seromt2

| chirvasa a răspuns (pentru chirvasa):

Acest metin s-a inchis nu il mai cauta, si ieu l-am cautat si l-am tras dar ziceau ca sunt in reparatii inceraca mai bine pe empiremt2, drackmt2>,valmondialmt2,astea sunt fule si mere baga eventuri mai ales pe darck

| ProBMX a răspuns:

Frt SeRo e a lu vecinamiu Florin (PePsY porecla) si a lu Andrei (Capatana) laughing

| DraGos10 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=RE34N13M incearca de aici funda?

| deniss33 a răspuns:

Daca ii cineva pe site dati si mie site de la seromt2 sa ma inregistrez ca nu gasesc site plzz carevaaa varoggggg

| RobertinoxXx1 a răspuns:

Salut TPU! Am o problema cu sero mt2 cand l-am doulandat si s-a incarcat, nu neo aparut metinu in calturator poate cineva sa imi raspunda?

| Anneeeee a răspuns:

Heyy buna;*. Daca te mai intereseaza. sero sa redeschis din nou :D. uite site`u; http://serometin2.sytes.net/ si mc: serometin2.sytes.net >.< te asteptam daca vrei sa mai joci:P

Întrebări recente