| Asyul95 a întrebat:

Nu stiti niste site-uri online in care pun poza si imi apare mai clara gen "Mai artistica ca vizibilitate"? de exemplu
Pun o poza cu mine, si acel "program" online o sa mi-o faca mai frumoasa. stiti voi ca un aparat "Kodak" cu ochi mai lung (chestia aia din fata ce face poza) este mai bun decat unul obisnuit, deci nu stiti?

1 răspuns:
| nimenisinimik a răspuns:

Incearca photosho, ai o multime de efecte si poti crea chestii interesante,+ ca la final poti mari rezolutia