| OanaMOM a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi sa cumpar online un death note in marime naturala cu tot ce trebuie, la un pret mai bin (cam sub 30 de lei) daca e de vanzare in Romania?

4 răspunsuri:
| Amidamaru141 a răspuns:

Http://www.399animeshop.com/anime/death-note-merchandise.php din intrebarea ta nu am inteles prea multe asa ca...

| OanaMOM explică (pentru Amidamaru141):

Am intrebat daca nu e in Romania de vanzare un death note cu toate detaliile scrise si cam de 25-35 de lei, ca daca caut din alta tara e mai scump...

| hihellarii a răspuns:

Te referi la carnet? Si eu am cautat sa cumpar din Ro si nu am gasit...Dar il poti face manual xD