| Pikachoo->Ana a întrebat:

Nu stiu ce are mouse-ul meu.Cand aprind calculatorul merge cam 10-15 minute, iar apoi se blocheaza, si trebuie sa dau restart
Ce are?

6 răspunsuri:
| alexx_8375 a răspuns:

Face greva laughing sau face misto de tine laughing iti joaca mouse feste laughing

| Laurici :x a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, la mine era ca nu il bagasem bine in laptop, sau incearca la setari! succeS!

Răspuns utilizator avertizat
| RC92 a răspuns:

Poate trebuie schimbat. Incearca cu unul nou sa vezi daca mai ai problema asta. Sper sa nu fie calculatoul de vina.

| alex2009 a răspuns:

Sunt 2 posibilitati: 1 pur si simplu s-a stricat 2 ai o problema cu Windowsul.

| KiddoC a răspuns:

E cumva pe senzori? Daca da trebuie sa-l schimbi cu unul normal. Acela merge ffoarte greu. Am avut si eu.