| LuchiaN05 a întrebat:

Salutare, am o problema la placa video pe jocuri merge perfect, numai ca daca ma uit la un videoclip mai lung de peste 15-30 minute mi se blocheaza tot calculatorul si abia mai pot misca mouse-ul si trebuie sa dau restart neaparat stie cineva de ce face asa?

3 răspunsuri:
| xcamaradx a răspuns:

Sa ai flashplayer instalat.sa ai https://www.malwarebytes.org/
sa dai detalii daca te uiti on sau off net.
sa te uiti ce memorie ai.

| xcamaradx a răspuns:

Curate bine pc, descarca ce ti-am dat, ia si auslogics internet optimizer, ca sa fii sigur ca nu ai problema acolo.Da detalii si ce windows ai si ce memorie.Cred ca la memorie e prob.Sa dai si in search disk cleanup in run. Apoi ruleaza-l.