| Lavy96 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema(in legatura cu PC-ul)
Deci il aprind si peste vreo 8-9-10 minute isi da restart si nu stiu de ce. Iar, uneori se mai blocheaza cate 5 secunde apoi iar merge, dupa care iar se blocheaza.
Astept cat mai multe pareri/raspunsuri.
Funda :*

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inafara de ce a spus chakuza iti recomand sa vezi daca n-ai virusi. Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Numai bine!

| chakuza a răspuns:

Verifica toate componentele din el,sterge-l de praf,verifica in special hardul si sursa, cel mai probabil sa fie de la sursa, sau sa nu mai aiba racire si isi face restart imediat.

| RadaCv9 a răspuns:

Ai Calculatorul foarte bun.winking

| Toffy_1860 a răspuns:

Curata`l de praf peste tot mai ales sursa si incearca sa reinstallezi windowsul sau sati formatezi pc big grin