| M3ntosana a întrebat:

Nu stiu ce draq am facut la winamp... dar cand dau click din bara ca sa-mi apara nu imi apare, ramane tot in barastraight faceCe am facutlaughing?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.reinstaleaza-l ...mai mult ca sigur e din setari! click dreapta settings!
...dar asta nu e nimic! mai demult am umblat la setari si nu mi-a mai mers timp de 2 luni...

| shnako a răspuns:

Probabil l-ai micsorat prea tare. Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.

| M3ntosana explică:

@Apache,@Sabynuk,@emookiddlove daca e sa-l mi-l reinstalez o sa-mi ceara nu stiu de *** acolo si nu stiu de unde sa fac rostwhistling

@ancu am facut deja asta si nu-mi aparestraight face

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Probabil e din cauza windows-ului.si mie mi s-a intamplat asa. sad

| Inna65 a răspuns:

Ar trebui sa il instalezi din noulaughing

| Ancuuuuuuuuuuu a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta si Restore :d
merge?big grin