| MissAvocado a întrebat:

Am o problema : nu stiu ce-a facut sora mea la internet explorer si nu-mi mai apare bara ( toolbar )acea cu view de sus cum fac sa apara iar?

6 răspunsuri:
| MissAvocado explică:

Era F10

| coosmin24 a răspuns:

Dai clik dreapta sus acolo pe un loc liber (nu selectezi nimic) si dai menu bar dupa ce iti apare ceva acolo.cum ar fi sa dai refresh asa faci.

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Daca cu F11 nu merge, da click dreapta langa tab-ul deschis, acolo pe spatiul gol de sub bara de cautare si selectiezi Menu Bar. Si asta o sa rezolve tot. Daca ai nelamurir, mesajwinking.

| rebb a răspuns:

F11

| woody_9489 a răspuns:

Apasa pe F11 si apare iar happy