| Lary a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac! Messengerul imi iese din minut in minut, nu stiu de ce, iar cand vreau sa ascult muzica pe YouTube mi se incarca putin apoi se opreste. Ce pot face?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil ai un virus. Incearca sa faci o scanare si o reinstalare a sistemului e binevenita.

| hamsterx a răspuns:

Sa schimbi windowsul si sa salvezi c mai ai prin calc de valoare ca sa zic asatongue.ai multi virusi asta e clarsad

| Lary explică:

La scanare nu apare nici un virus

| dan11 a răspuns:

Se poate sa fie net-ul.

| dan11 a răspuns:

Mai ales daca problema iti apare la programele online.

| scumpikkk a răspuns:

Te sfatuies sa iti descarci norton anti-virus, eu iainte am avut avira anti virus personal si nu ma ajuta cu nimic, mi-a trimis cineva trojan, malware deci laptopu meu era fff bolnav dar cu ajutorul norton-ului am scapat de tot fara sa schimb windosu tongue

| alex:) a răspuns:

Reinstaleaza messengerul poate ca nu o sa mai faca asa incearcatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi si mie mi se opreste messul din bara si ma enerveaza tu poti sa ma ajuti?