| Sἶrenἶa a întrebat:

Nu v-ati saturat de intrebarile alea CU: " imi place un baiat. el ma place?" / " cum sa fac sa-i atrag atentia la fata de care-mi place?"?
Is prea multi."copii" care pun astfel de intrebari.
~x(

14 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimineata! si buna intrebare, cred ca vina apartine administratorilor de site, nu trebuiea sa lase sa se inscrie juniori de 8-15 ani, uneori ma ingrozesc ce intrebari punstraight facestraight face dar asta e.trebuia sa ai acces doar daca ai 17 ani.dar daca e libertate nu avem ce face, decat ignorand intrebarile lor.o zi bunahappy

| eugenl a răspuns:

Sunt foarte multi copii pe site-ul asta. Nu stiu daca oameni maturi sunt 10%.
Cel mai enervant e pusul intrebari la categoria gresita din cauza ca se raspunde mai mult acolo. Eu am observat ca exista si categoria "Conversatii". Daca nu sunt siguri de categorie poate sa puna intrebarile acolo

| Sἶrenἶa explică:

Hai sa ii blocam pe aia care pun intrebari asa laughing
mwhahahah devil

| AndrewBa a răspuns:

N-au ce face...incultii...

| venusdoom a răspuns:

Dar ce sa mai zici de fraierii care isi cauta raspunsurile de la teme pe TPU? si astia is prea multi...

| Sἶrenἶa explică (pentru venusdoom):

Exact. si aia la fel.

| floripufi a răspuns:

Stiu Sἶrenἶa da ce trebuie sa facem? Asta e viata trebuie sa o traim asa cum putem mai bine.Asta e astia sunt oamenii din ziua de azi.

| Sἶrenἶa explică (pentru floripufi):

Mersi de sustinere

| floripufi a răspuns (pentru Sἶrenἶa):

Cu placere.Imi dai fundita?

| Chrisz a răspuns:

Deci cand intru la categoria "Dragoste si sex" doar intrebari de astea citesc :"Cum sa il fac sa ma placa?";"Imi place de o fata, dar nu stiu daca ea ma place". Fratilor, incercarea moarte n-are! Eu unul sunt satul de asemenea intrebari, sincer!straight faceChiar eu ma gandeam sa pun o intrebare asemanatoare, despre asemenea persoane. Good joob!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte enervant. Serios! -.-

| Meyourfriend1234 a răspuns:

Eu sunt fata si am cateva idei. Intai, trebuie sa ai un par super. Nu stiu de ce, dar trebuie. Ai nevoie de haine cool si de expresii speciale. Du-te pe langa fata de care iti place, vorebeste-i. Fa-o sa creada ca e in friendzone. Cand crezi ca are sentimente pentru tine, invit-o la o inghetata sau la un suc.

| irinutz a răspuns:

Da ai dreptate sunt prea multi copii care pun astfel de intrebari dar poate nu stie nieni ce o fi in capul lor poate chiar au probleme [ psihice ]laughing