| Mayastra a întrebat:

Hey, cum sa ii atrag atentia unui baiat de care imi place fara sa vorbesc cu el?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Andrea1313 a răspuns:

Îi zambesti, te uiti frumos la el, iar dupa ce ai vazut ca te-a observat vorbeste cu el. Nu îi spui ca il placi din prima, Doamne. O sa creada ca esti cringe si nu o sa mai stea deloc cu tine. Incepe usor. Va cunoasteti, iar daca el da un semn ca te place spune-i ce simti. Dar ai multa grija ca sa nu te ranesti. O sa suferi mult si asta nu e bine. Daca vezi ca nu te place... lasa-l in pace. E un fraier si nu stie ce pierde. Tu sa arati ca esti puternica si esti mai bun decat el. Baftă!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii faci cu ochiul.

| Plato a răspuns:

Mergi si-i spui ca-l placi, lasa copilariile. Dar probabil ca ai sub 15 ani, deci...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Si Ce are daca are sub 15 ani?

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca e imatura si din aceasta cauza nu vrea sa vorbeasca cu el. Bineinteles ca nu e normal sa te gandesti la asa ceva avand sub 15 ani, daca la asta te referi.

| Mayastra explică (pentru Plato):

Cum sa ma duc asa direct sa ii spun ca il plac?
Nici macar nu il cunosc

| Plato a răspuns (pentru Mayastra):

Exact. Nu trebuie sa-l cunosti. Bine, o faci elegant, ca o domnisoara ce se presupune ca esti. De asemenea, ar fi bine sa iei in considerare si faptul ca esti

| Rux04 a răspuns:

Salut. Eu aș zice prin zâmbet. Eu așa am procedat.