| GeannyXdt a întrebat:

Heey! Cine imi poate da si mie coduri de webkinz!?
Cate coduri imi da ateta funde primeste!
Trimite-ti mesaj privat (: Spuneti-mi daca aveti dati raspuns si mesaj privat cu codul si daca merge/merg primiti atetea funde cate coduri ati dat! 100% GARANTAT!

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Nu iti va da nimeni coduri, pentru ca generatoarele de coduri sunt false, probabilitatea sa mearga e 1:100000. Eu am un cont cu vreo 7 animalute, adica 3 hamsteri, un tigru signature, un canar Lil'Kinz si un cocos, cred ca atat. Eu nu il mai folosesc, dar nu il dau pe gratis pentru ca numai tigrul a costat 300 ron. Deci daca esti interesata, te contactez in privat.