| Ioana_Maria_1997 a întrebat:

O cafenea draguta in Bucuresti?

5 răspunsuri:
| heddy10 a răspuns:

Bob Coffee Lab, Origo sau Grand Cafe Van Gogh

| Jannah a răspuns:

Din ce am fost, eu personal recomand Journey Pub si Arcade Cafe.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Cafeneaua mea preferata este www.contegocafe.ro Iti recomand cu incredere! Bafta!

| dummitrualex87 a răspuns:

Hei! Iti recomand Contego Cafe. Iti las aici link-ul pentru a vedea mai multe detalii www.contegocafe.ro

| alina996 a răspuns:

Linea,the coffee factory,acuarela,eden,embassy,e o cafenea cu pisici(nu mai stiu cum se cheama),camera din fata,grand cafe vam gogh,coffeol, artichoke, aromaroma, annette tea, readers cafe