| SportBoy a întrebat:

O idee de o scuza ca sa nu mai lucrez la mate in seara asta? Va rog ajutati-ma, tatal meu e dur si ma obliga sa lucrez in fiecare seara la mate! Si vreau o scuza pe care sa o creada!

8 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Te doare capul.Ia si niste medicamente, nu patesti nimic de la 1-2.

| SportBoy explică (pentru AirănMeidăn):

Dar eu vreau sa fac o pauza de la atatea exercitii sad

| SportBoy explică (pentru AirănMeidăn):

Scuze,am crezut ca mi te-ai impotrivit

Răspuns utilizator avertizat
| lizemm a răspuns:

Spune-i asa.
tata sa stii ca daca lucrez foarte mult la mate incep sa incurc. astazi am incercat sa lucrez singur si erama asa de confuz, nu mai intelegeam nimic. am nevoie de o zi pauza...

spune0i si tu adevarul, sau daca nu spune-i ca te doare burta. laughing mergi la baie si vreo 20 de minute acolo (cumva ca ai diaree)
sau nu stiu. sune-i ca vrei sa scrii si la romana nu doar l amate, sau vrei si ai de citit o carte urgent pentru maine.

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Te simti rau, esti obosit, te doare mana, te doare capul, si alte dureri laughingSau ii poti arata ca de fapt stii exercitiile si ca nu trebuie sa mai faci in plus.