| nikol_8225 a întrebat:

O intrebare pentru fete:cu ce actor va-ti dori sa jucati intr-o telenovela(/film)?
pentru baieti:ce vedeta ati vrea sa va reprezinte echipa de fotbal? si ce echipa?
persoanele care se apropie sau chiar nimereste persoana la care ma gandesc primeste funda. celelalte voturi...Astept!

Răspuns Câştigător
| LyaLiana a răspuns:

Zack Efron & Justin Bieber big grin

funda? big grin puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Cu eddie cibrian sau david caruso, ambii sunt preferatii mei.

| ynna93 a răspuns:

Brad pitt.big grin

| GirlLăvHell a răspuns:

Taylor lautnerbig grin

| Rosemarie a răspuns:

raised eyebrows Hm...Pai...cu Ben Barnes sau Chace Crawfordblushing