| Ploaiarece a întrebat:

O parere despre blogul meu? Sincera?

iubestenutecosta.blogspot.ro

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Prea multa introspectie, analiza, filozofie. Lucruri pe care le stim cu totii (in cea mai mare parte) dar putini, din pacate, care stiu sa le exprime in scris. Interesant, dar cam trist.

| PedoBarbie a răspuns:

Un blog ca toate blogurile. Nimic special nimic nou.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nice.

| bittersweetgirl a răspuns:

Nu poti sa ii schimbi fundalul? Sau chiar designul? E cam monoton...

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Mie imi place dar ce ar fi daca ai pune niste culoare pe ici colo vad ca cam judeci dragostea la imaginile alea sunt in lb eng si multi nu inteleg.fa-ti blogul mai jucaus pune niste bancuri de dragoste povesti etc... sper sa nu te superi pe mine dar asta e parerea mea... sad

| Ploaiarece explică (pentru Lia_Emi_2000):

Multumesc frumos! nu pot sa ma supar pe o parere sincera, dar nu am inteles ce ai vrut sa spui cu imaginile in lb engleza?

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

A da si niste citate incurajeaza si tu dragostea ..toata lymea sufera dar totse indragosteste in rest e super happy

Întrebări recente