| victoas a întrebat:

O porecla pentru mine big grin Nume Victor

11 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Vic, victorasu, victorel, vichi.

| anonul a răspuns:

Victoras, Victorel, v. t. (vi, ti), Vermorel laughing, Victer... happy

| Pitica :X a răspuns:

Viki happy

| Brumilicious a răspuns:

Viki happy :d

| Zara_8585 a răspuns:

Vico, Victo, Vior, Vic, Vicheor, Vicho, Victu, Vichu, Victoras, Viko, Toric, Viro
happy

| andr33a_5009 a răspuns:

Vik mie imi place

| Merilynne a răspuns:

Victoras de la oras.
victorasi pictoras.
si mai spunem una in clasa:victoras de la oras este doar un copilas.
sory daca te-am enervat.

| Ally_8613 a răspuns:

Buna!

Vick
Vicky
Victoras
Tor
Victo
. nu mai stiulaughingbig grin.

Ally

| ZapPy a răspuns:

uite un scene name(google it daca nu sti ce inseamna):X Vicious happy

Anyway o porecla de cele mai multe ori nu ti-o dai singur, ci o dobandesti. Sau o inventezi tu dupa unele obiceiuri, preferinte etc ale tale. Numai tu sti aici, nu te putem ajuta happy Anunta-ne ce gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma cheama victor si lumea imi zice Viktwinking

| Diana_3268 a răspuns:

Vichy laughing