| ninita a întrebat:

O prietea vrea sa cumpere de la cineva un iPhone 4 la 50 de lei
credeti ca e ceva in neinregula cu acel telefon?

Răspuns Câştigător
| ElenaGilb3rt a răspuns:

BUNA! Unde doamne a gasit asa ieftin? Siigur e ceva putred la mijloc.
1. E furat, si vrea sa scape cat mai repede de el.
2. E stricat dar tot n-ar fi atat de ieftin.
3. E un ''fake''.

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daaa,sigur nu este bun.cred ca il ia la mana a 2-a.cel care il vinde vrea sa scape cat mai repede de el!

| cristi13 a răspuns:

Normal...probabil are pietre in cutie sau ma rog alte chestii ca s-a mai intamplat...laughing si in plus un i phone 4 nou e 28 de milioane aprox

| florin752010 a răspuns:

Da. Este replica, si mai are si ceva bulit pe deasupra.

| Justmeandmysmile a răspuns:

Daca este la 50 de lei, SIGUR.Ce Doamne, un iPhone nou-nout costa peste 4000 RON. daca il vindea acea persoana intr-o stare buna cerea peste 500 RON.Eu zic sa il verifice bine inainte sa-l cumpere.

| lucianman a răspuns:

Chinezarie...pe scurt

| ღÐelly a răspuns:

Da,deoarece iphonele e peste 5 milioane big grin

| 5SOS a răspuns:

Nu exista telefoane asa de ieftine; poate e din china telefonul adica eu mi-am luat un corby si a costat 500 de ron! Cum sa fie un Iphone 4 adica cel mai nou model mai ieftin decat invechitu meu de corby pe care nimeni nu il mai foloseste?laughinglaughing:S?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta e imitatie la acest pret.

| Blondda a răspuns:

Tinand cont ca e iPhone da e.straight face

| emastelista a răspuns:

De acord cu prima varianta a lui ElenaGilb3r

| BluezZzz a răspuns:

NinOO facatura si vrajeala nici nu mai gaseste incarcatoru si vrea altu iPhone si mia ii trebuie atat

| emitzu150 a răspuns:

Tata are iphone4 e bun numai ca nu merg anumite aplicatii din cauza ca Apple e "certat" cu toata lumea. e bun ca tel da nu are nici prea mult semnal