| Me27 a întrebat:

O prietena vine peste noapte la mine. Ce am putea face in afara sa ne uitam la un film?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai va uitati pe facebook la cei mai draguti baieti in timp ce va faceti unghiile si vorbiti de ce nesimtita este aia care i-a furat varul prietenului la o colega de a voastra si apoi va distrati ca fete succes

9 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Jucati jocuri, barfiti si la final adormiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barfiti baietiilaughing

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Va bateti cu perne, va faceti unghiile stiti voilaughing. Jucati-va un joc.

| rfd a răspuns:

Pai, dragoste?

| Me27 explică (pentru rfd):

Sunt tot fata.laughing

| rfd a răspuns (pentru Me27):

N-ai specificatwinking.

| Radu_Sra_1984 a răspuns:

Pai,va puteti la ochi si sa va machiati(poate fi distractiv)
sa cititi niste deviate de mods sau ceva.

| Radu_Sra_1984 a răspuns:

Mai faceti concursuri de desenat sau ceva

| michi2000 a răspuns:

Sa va machiați legate la ochi